Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga bizonylat feltölté...

Nyelvvizsga bizonylat feltöltése probléma?

Figyelt kérdés
Sikeresen letettem a középfokú (B2)komplex Angol nyelvvizsgát, már a bizonyítvány is megvan. A vizsgadíjat vissza lehet igényelni, ám ehhez szükséges a számlafizetésről egy elektronikus számla (is). A számláról a vizsgajelentkezés oldalán lehet(ne) feltölteni a "bizonylat feltöltése" alatti rubrikára kattintva fotót, de nem engedi. Próbáltam több böngészőn is (Chrome, Firefox) viszont sehol sem működik. Kíváncsiságból megnéztem a forráskódót és nem tartozik egy esemény sem ahhoz a részhez. Mi lehet a probléma?

#nyelvvizsga #elektronikus számla #nyelvvizsga bizonylat feltöltése
2019. jún. 26. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
A vizsgajelentkezés oldalán? Mióta? Nekem egy nyomtatványt adott a vizsgakp, azt kellett beküldeni...
2019. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a fotó. A befizetés személyesen történt amiről értelemszerűen kaptam számlát, viszont sehogy sem enged erről képet feltölteni.

2019. jún. 29. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:

na de nem ide kell feltölteni...

ide azt kell, ha a díjat utalással rendezed vagy csekken, azt feltöltheted.

Visszaigényelni nem itt kell.

2019. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :)
2019. jún. 29. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!