Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen tematika szerint...

Milyen tematika szerint haladjak a spanyol nyelv tanulásában, ahhoz, hogy hatékony legyek?

Figyelt kérdés

Most arra gondolok, hogy milyen nyelvtani dolgokkal kezdjem az egészet. (Főnevek, melléknevek, igék, stb.)


Aki tapasztalt az autodidakta nyelvtanulásban vagy esetleg a nyelv oktatásában, annak van valamiféle "tanrend" szerűsége? :)


Válaszokat előre is köszönöm!


Amúgy azért tanulnék spanyolul, mert most, hogy vége az érettséginek, nincs semmiféle normális elfoglaltságom :D (telón kívül)

Ezért gondoltam, hogy produktívan szeretném az időmet eltölteni



2019. jún. 29. 23:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy gondolkodom az oroszon is. Szerintetek melyik jobb?:)
2019. jún. 29. 23:44
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha komolyan gondolod, szerintem ruházz be a Colores tankönyvre! Kezdőknek szerintem autodidakta módon sem vészes, sőt, néha talán kicsit szájbarágós is. Magyar nyelvű nyelvtani magyarázatok vannak minden fejezet végén, könnyű megérteni, és elég jól felépített struktúra szerint halad.

Viszont ha elfogadsz egy jótanácsot, keress valakit a környékeden, aki beszél spanyolul, hogy a kiejtésed az elejétől rendben legyen. Nem kell nagy dolgokra gondolni, ha 1-1,5 havonta elmész egy órára egy tanárhoz vagy egy egyetemistához, az bőven elég.

Gyönyörű nyelv, csak ajánlani tudom, úgyhogy ¡buena suerte! :)

2019. jún. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!