Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgát válasszam...

Lorie.katyja kérdése:

Melyik nyelvvizsgát válasszam C1 szinten?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy melyik C1-es szintű nyelvvizsgát válasszam szerintetek, vagyis így a tapasztalataitok alapján? Tudom nincs olyan, hogy legkönnyebb nyelvvizsga főleg felső szinten. De állítólag mindenkinek van az a fajta ami jobban vagy sokkal jobban megy mint a többi így az alapján hogy mit vagy hogy kérnék számon.

Nekem például a legnehezebben a beszéd része megy (tudom mint a legtöbb embernek mert nagyon nagyon rástresszelek sajnos) viszont a többi része főleg a magnó hallgatás az nagyon jól megy, szinte hiba nélkül szoktam megcsinálni a teszteket. Az írásbeli része az olyan átlagos,szöveg függő inkább, de jól megy, talán a fordítás magyarról angolra ami nehezebben megy de nem vészes.

Remélem azért érhető volt amire kíváncsi vagyok.



2019. júl. 18. 13:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a speaking nem erősséged, a listening viszont igen, akkor egyértelműen a Euroexamet ajánlom. A listeningje az, ami nehéz, a writing, reading átlagos, a speaking meg kifejezetten egyszerű ahhoz képest, hogy C1-ről van szó. Fordítanod meg nem kell, ha egynyelvűre mész.
2019. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!