Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyiket válasszam? Autószerel...

Melyiket válasszam? Autószerelő vagy a Víz-vezeték szerelő? 19/L

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, programtervező informatikusnak akartam tanulni de úgy érzem abba kell hagynom,mert nem igazán megy az ottani matek. Szakmát szeretnék tanulni, ez az a két szakma ami érdekel, de nem tudom, hogy melyik érné meg jobban. Minden fajta szempontból érdekelne.

2019. okt. 13. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Vezetékek lehetnek elkorhadva földben beton járólapok alatt falakban azt lehet ásni vésegetni . Sok helyeken megfordul az ember . A másik helyhez kötött több ága van , lehet cégnél vagy önállóan tenni de sok stex kell a műhelyhez szerszámokra stb ...
2019. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vízvezeték- és klímaszerelő. De előtte még átgondolnék egy gazdasági szakot, ahol jóval kevesebb a matek, viszont jobb a megélhetés, mint a szakmunkával.
2019. okt. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gazdasági szakkal annyi a probléma, hogy nem találtam eddig olyat ami érdekelne.
2019. okt. 13. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora troll kérdés xDDD
2019. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legyél inkább repülőgép szerelő, mint én. Sokat lehet keresni, bár bonyolult. 32/N
2019. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!