Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Meikre érdemes mennem szerinte...

Meikre érdemes mennem szerintetek először?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok biztonsági őrként dolgozom 100-150 ezerig terjedő fizetéssel :) Nah most rájöttem hogy ez nekem nem elég :) és szeretnék elmenni mixernek és testépítő edzőnek és ezekből szeretnék megélni külföldön tudom tudom nyelvvizsga.. az is lesz tehát ezekre gyűjtök Azt szeretném kérdezni hogy melyikkel kezdjem? előbb ugye valamelyik szakmát kellene megtanulni és abból több pénzt keresni, hogy megcsináljam a másikat könnyebben, de melyiket?
2010. aug. 2. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Edzőként örülj ha felét megkeresed annak amit most kapsz biztonsági őrként.

Mixer nem leszel egyből külföldön először kapod majd a szutyok melókat évekig főleg ha nem beszélsz felsőfokon aztán esetleg ha bizonyítasz vagy van kapcsolatod és lehetőség rá lehetsz mixer.

Gondolkodj valami értelmesebben!

2010. aug. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legjobb befektetés a tanulás!

kezdj el valamilyen tanfolyamot vagy menj egyetemre!

2010. aug. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!