Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen szavakat érdemes...

Milyen szavakat érdemes először megtanulni?

Figyelt kérdés

Egy új nyelv tanulásakor?

Az olyan alap dolgok után hogy köszönöm bocsánat köszönések. Nincs valami lista ahol rajta vannak hogy melyik szavakkal érdemes kezdeni?


2010. nov. 16. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Számok, színek, ételek, italok, ilyen ezen alapszavak.
2010. nov. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Van egy oldal, www.busuu.com

itt lehet nyelvet tanulni, és sorba megy az alap dolgokon, vagyis azzal kezdi. Érdemes megnézni.

2010. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp hétköznapi tárgyak + számok és természetesen az ABC
2010. nov. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
magamtól kezdtem németet tanulni. Színek, számok, idáig ok. Aztán szétnéztem a szobában és leírtam a körülöttem lévő tárgyakat, majd az utcán is amit látok, kikerestem szótárban. Majd meguntam az írogatást és vettem egy könyvet, amiben tematikusan vannak a szavak. Család, vásárlás, munka, orvos...stb. Alapszavak, gondolom, de nekem nagyon jó kiindulás volt az életben. A többi meg jött magától újságból, utcáról, emberektől. :P
2010. nov. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!