Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Pszichológiai vizsga hogyan megy?

Pszichológiai vizsga hogyan megy?

Figyelt kérdés

Fegyvertartási miatt kelleni fogy a pszciho vizsga. Mindenki mondogatja, hogy tele lesz rasszista és ellenszenves kérdésekkel. Valóban így működik?

Nem vagyok rasszista, minden ember egyenlő (szerintem), de ha tényleg így van, nem értem mi köze van a fegyvertartáshoz.



2020. szept. 15. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Azt nem tudom, hogy müködik a vizsga.

De az, hogy rasszista meg hasonló kérdések vannak benne, érthetö, ugyanis egy rasszista ember potenciálisan veszélyes lehet fegyverrel a kezéban. Olyan embernek nem célszerü fegyvertartási engedélyt adni, aki egy embercsoporttal ellenségesen áll szember, mert ez az a tipusú ember, aki utána rendezhet vérfürdöt is a vélt igaza alapján.

2020. szept. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nincs ilyen
2020. szept. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!