Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy lehet egy elsősegély...

Hogy lehet egy elsősegély tanfolyam ennyire nehéz jogsihoz??

Figyelt kérdés
Ugye én online csináltam a KRESZT és ott lehetett venni elsősegély képzést is hát én vettem. KRESZT ki vittem, már vizsga is meg van belőle, elsőre sikerült, szinte mindent tudtam. Gondoltam most már az meg van ideje tanulni az elsősegély is. Itt is tesztek vannak minden fejezet után addig nem enged tovább amíg nem tudod. Na épp a felénél járok már szazadjara csinálom a tesztet de nem sikerül nem enged tovább. Egyszerűen nem megy. Pedig elolvastam a fejezetet már nem tudom hányszor. Szivatos kérdések vannak. Pedig jó lenne tovább jutni pont most jön az amikor a vizsgára készít fel. De egyszerűen nem megy. A vizsga is ennyire nehéz lesz? Már ezek után nagyon félek.

2020. szept. 23. 12:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom mi lesz ha a vizsga is ennyire nehéz.
2020. szept. 23. 12:27
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

A vizsga annyira nehéz, hogy amikor mentünk be a csoporttal, balra már ki voltak téve az előre kitöltött oklevelek... :D


A haverom nyaki artériás vérzésre szorítókötést javasolt, kvázi megfojtotta volna a delikvenst... 😂

Nevettünk egy jót, aztán ment haza mindenki a sikeres vizsgával.

2020. szept. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nehéz. Ha valami nem megy, akkor feltesznek egy csomó kérdést, hogy azzal kiszedjék belőled a választ.

Én mondjuk pár napos tanfolyamra jártam, és voltak kidolgozott tételek. Nem volt teszt. Az újraélesztést kell nagyon tudni, gyakorlatban! Mert az a beugró.

2020. szept. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is személyes tanfolyam jobb lett volna.
2020. szept. 23. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
4: És akkor így hogyan tudod gyakorolni a szívmasszázst meg a levegő befúvást? Az szerintem nem jó ötlet, hogy a vizsgán látsz majd először babát.
2020. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan elmehetsz tantermi oktatásra.
2020. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Munkavedelem ***** válasza:

2. Válaszolónak:

Te hol vizsgáztál? És milyen oklevelek voltak kitöltve? Mi csak egy kis igazolókártyát kaptunk.

Viszont itt, Győrben, 10 vizsgázóból 8 megbukott. Nagyon nem minfegy, hova mész.

2020. szept. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak egy egy napos tanfolyam volt, aztán meg kellett venni egy könyvet. Ott voltam, meghallgattam az előadást, egyszer kipróbáltuk a gyakorlati feladatokat, beleolvastam a könyvbe. Szóval sokat nem foglalkoztam vele, de elsőre sikerült.
2020. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

Én tantermi oktatáson voltam, erős fóbiával. Ha valaki vérzésről, vagy infarktusról, stb. beszél én képes vagyok elájulni. Ezt kérdezte is az oktató, hogy van-e itt ilyen. Jeleztem, és közben végig kérdezgetett jól vagyok-e, mert ha nem, akkor megáll, vagy menjek ki, mosakodjak meg, nyugodjak meg, és jöjjek vissza. Nem voltam rosszul, nagyon jó volt az oktatás, komolyan élveztem! 5,5 óra volt.

Rá egy hónapra mentünk vizsgázni, és egy nagyon érdekes orvost kaptunk, ordított mindenért, stb. Én nyugodt voltam, tudtam, hogy mindent tudok, becsülettel jegyzeteltem, és olvasgattam órán az anyagot(akkor voltam gimis, és sok töltelék tárgyam volt), otthon nem nagyon tanultam. Nyolcan mentünk be, félkörben ültünk le, az egyik szélső felelt, másik újraélesztett, így tovább. Ketten buktak, de azok megszólalni nem tudtak. Végül ordítozva elmondta kiknek van meg, meg hogy várni kell a lapokra, és kimentünk. Kb félóra múlva a kezemben volt a lap, és mentem haza. Csak az bukik meg, aki tényleg nagyon hülye. Mellettem ülő azt mondta például, hogy az eszméletlen embert, ha nem élesztjük újra a hátára kell fektetni...Nyilván megbukott.

2020. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!