Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » MÁV mozdonyvezető tanfolyam...

MÁV mozdonyvezető tanfolyam felvételin mikor, illetve hogyan bizonyosodnak meg az angol nyelvtudásodról?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy elbeszélgetéskor jön egy ilyen rész? Vagy, ha van érettségid, akkor erről a részéről nem is bizonyosodnak meg külön?

2021. jan. 10. 18:17
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg ha már karrier, egy jarmugepesz diplomával a startnál is be lehet futni... Kérdés az az hogyha diplomad van inkább itthagyod e mávot. A kisfőnökok kevesebb pénzt keresnek mint az mvk.. Viszont hetfőtől péntekig kb a faszcibálás megy, péntek délben mind otthon van... Persze ha nem vagy lojális vagy emeled a hangod a felsővezetők idiotizmusa miatt soha nem jutsz pozicióhoz. 1-2 segget ki kell nyalni.
2021. jan. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:

Ez tény, első olvasatra az F1,F2 is tömény, pedig az anyanyelveden van írva.

Kint min. B1, B2-es német kell, ha jól olvastam. Az egy erős középszint körül van. Arra már azért tudsz építkezni.

2021. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
De kint nem a KAV van és nincsenek olyan egyértelmű dolgok (pl. mit nem szabad tolatás közben) amit csak egy fogyatékos nem tud, de itt kő keményen visszakérik. Én amikor még ezeket és hasonlókat tanultam, arra gondolta, hogy akkor lehet pl. faszhelikopterezni tolatás közben? Hiszen nem írja az Utasítás, hogy nem.
2021. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!