Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Le kell mondanom a jogosítvány...

Le kell mondanom a jogosítványról?

Figyelt kérdés

A bal szememre jól látok szemüveggel, a jobb szememen viszont sehogy nem lehet javítani. Látok vele, azzal nincs gond, de csak pl. formákat, színeket, határozott dolgokat, ilyesmit, tulképp csak betűket/számokat nem igazán, inkább "elmpsódva". A táblán ált. az első 3 számot tudom elolvasni, a többit nem igazán...


Megkérdeztem, van -e lehetőség műtétre, de nincs, mert nem "sérülésről" van szó (?)


Akkor nem lehet jogsim?


2010. aug. 14. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*elmosódva
2010. aug. 14. 14:32
 2/6 anonim ***** válasza:
h-h nem lehet javítani?szemüveg csak van hozzá!Olyan nincs h nincs!
2010. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Silber ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz, ő meg tudja mondani, mi ilyenkor a teendő. A jogsialkalmasságin megnézik azt is, hogy milyen a szemed.
2010. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez a helyzet, csak nekem a bal szemem rossz, és még szemtengelyferdülésem is van, mégis van jogsim. Semmi akadálya, hogy megcsináld, bár az orovsi alkalmasságin szerepelni fog a kötelező szemüveghasználat.
2010. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van szemüvegem, de csak a bal szememen tud javítani, ami -1,5 és így nem olyan vészes. A jobb szememmel semmit nem értünk el. Az 0-s lencsét kapott, mert a mínuszos lencsékkel ugyanazt látom, csak nagyban... Ma megnéztem amúgy, lényegében eltudok olvasni betűket, de csak akkor, ha nagyok...


Szóval szeptembertől belevágok... :-)

2010. aug. 15. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:
lézeres szemműtét azt meg kell hogy csinálják ha kéred és elmultál 18 éves
2010. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!