Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Komolyan ezért megbuktattak...

Komolyan ezért megbuktattak jogsin?

Figyelt kérdés
Az oktatóm soha nem nyúlt bele a vezetésembe, erre most vizsga közben jelzem nem mentem neki a szegélynek, de megfogta és elràntotta a kormányt. Így a vizsgám első 5 percében már buktam is. Most őszintén, ha nem mentem neki akkor mi a f.szért rántja el?

2021. jan. 11. 09:57
1 2
 1/16 D. Brasco ***** válasza:
84%
Mert gondolom 1 centin múlt.......
2021. jan. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 D. Brasco ***** válasza:
91%
Kár ezen nost itt szarakodnod....nem ismerjuk a teljes sztorit...az oktatodat is szivesen meghallgatnám,de 99.9999%biztos vagyok benne hogy nem véletlenül nyúlt bele
2021. jan. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom, én egyszer gyakorláson, amikor y-on fordulást csináltam, úgy felhajtottam a padkára, egymás után kétszer... Nem nyúlt bele nekem ekkor se a vezetésembe, nemhogy még vizsgán. Szóval nem tudom, ha gyakorláson nem nyúl bele soha, akkor azért fura, ha vizsgán belenyúl. Mármint, én simán felhajtottam a padkára, és nem nyúlt bele, csak utána átkozott, mint a rohadt élet. Szóval ebből kiindulva, ha a vizsgán (pont y-on fordulás volt a vizsgán is, de addigra már jól ment! :) ) akartam volna ilyet csinálni, szerintem akkor se nyúlt volna bele.


Viszont lehet, hogy ő más, mint az én oktatóm volt, lehet tényleg úgy látta, hogy fel fogsz hajtani, és bizony ezért ő belenyúlt. Most na, ezt látni kell, most kitudja tényleg mennyi volt a szegély és az autó közt a hely. Ha tényleg messze voltál még a szegélytől, akkor nem fair, hogy belenyúlt. De utólag már kár ezen izélni, úgy sem tudsz tenni semmit.

2021. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak veszélyes pl,balesetokozás helyzet elkerülése miatt nyúl bele a kormányzásba.Egyéb esetekben "csak" fékeznek.

Az esemény történtek után,elmondják hogy miért történt mindez.

Szóval,miért történt mindez?Mit mondott az oktató?

2021. jan. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha nem nyúlt volna bele, akkor nekimentél volna.
2021. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Mert gondolom övé az autó, nehogy már lezúzd.
2021. jan. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem engedheti meg azt, hogy felhajtsak rá. Épp lassítottam így elindulásnál biztos nem mentem volna neki... egyik gyakorláson se mentem neki soha a padkának azért nem értem most a helyzetet.
2021. jan. 11. 13:01
 8/16 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
58%
Arra gondolj, egészséges lelkületű ember nem itt keresné az igazát. Nyugi, relax és pszichiáter.
2021. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Most komolyan pszichiáter?:D

Szerintem akkor te nem ismersz olyan embert akinek szüksége van ilyen emberre. Tudod ebben az a szomorú, hogy dobálod a szavakat és nem vagy tisztában azzal, hogy a számodra ismeretlen embernek például egy nagyon közeli családtagjának szüksége van pszichológusra és pszichiáterre. Csak egy napot ajánlanék számodra így leélni:)

2021. jan. 11. 13:10
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

Még a kategóriát sem találod el. Ennek semmi köze az utazáshoz

(ez a pihenés célú programoknak van helye. Nyaralás, városnézés és hasonlók). Ezen felül trágárkodsz. Miért?


Az oktatónak nem érdeke a buktatás, ha egyesek másképpen is hiszik. Ha belenyúlt, akkor annak alapos oka volt.

2021. jan. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!