Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Komolyan ezért megbuktattak...

Komolyan ezért megbuktattak jogsin?

Figyelt kérdés
Az oktatóm soha nem nyúlt bele a vezetésembe, erre most vizsga közben jelzem nem mentem neki a szegélynek, de megfogta és elràntotta a kormányt. Így a vizsgám első 5 percében már buktam is. Most őszintén, ha nem mentem neki akkor mi a f.szért rántja el?

2021. jan. 11. 09:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sok embert, köztük engem is, buktattak meg forgalmi vizsgán igazságtalanul. Túltettem magam rajta, következőnek sikerült.
2021. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szard le, kell neki a pénz!

Majd a következőn átmész..


Mindneki ott követi el a legnagyobb hibát amikor elhiszi, hogy az oktatója az a jóbarátja...



Tedd fel a kérdést magadnak, hogy mikor és mennyi időt és energiát szántál rá, hogy egy ismerős kocsiján gyakorolj az oktatód nélkül egy elzárt parkolóba, vagy földúton?


Az egész kőkemény üzlet!



Nekem párom is kényelmeskedik, aztán majd megy a nagy sírás rívás, ha elkapálják a forgalmin, mert nem érzi még a pedálokat se, az oktató autóján kívül mással el se tud indulni azzal is max 30-40-el képes haladni. Ebből élnek a szakikák ez van.

2021. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#12 a poén az, hogy ugyan olyan kocsin tanulok, ami itthon az egyik. 2 kocsink van, mind a kettőt vezettem már órán kívül elzárt céges parkolóban, földúton és minden ment.

Azelőtt az oktatóm is azt mondta, hogy azt kívánná minden kezdőnek hogy úgy vezessen mint én. Ezért is b.szott fel ennyire a dolog:D ismerősünk az oktatóm, már az is eszembe jutott, hogy szándékosan nyúlt oda, mert ha bukok az neki csak plusz pénz és tudja, hogy ki fogjuk fizetni a pót órát. Bàr mostmár semmi kedvem nincs az egészhez, csak vizsgázni akarok már..

2021. jan. 20. 15:26
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát akkor az első pótórára egy ütővel menj, és közöld vele, hogy nem vagy hajlandó fizetni a plusz órákért, de tudod hol szokott parkolni a kocsijával.



Meglátod mit lép.

2021. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az oktatódat, ezért ne vedd készpénznek, amit mondok, de lehet, hogy direkt csinálta. Vizsgán azonnali bukás, ha belenyúl a kormányba vagy a pedálba. Ezt nyilván ő is tudja. Tél van, plusz ez a vírus helyzet is, gondolom nem jelentkeznek annyian vezetni. Szóval az nem teljesen igaz szerintem, hogy nem érdeke az oktatónak, hogy megbukj.
2021. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én hétfőn buktam, még hozzá azért, mert indexeltem parkolásnál, és visszapattant az irányjelző, de nem vettem észre. Legszívesebben felakasztanám magamat, hogy ekkora csicska vagyok.

Minden szarárért megbuktatnak, én még ezek mellé kifogtam egy idióta vb-t is, aki egy másodpercre nem bírt elhallgatni, csak és kizárólag engem kritizált, és az oktatómat. Bízzunk benne, hogy a legközelebbi vizsga mindkettőnknek jobban sikerül, sorstárs!

2021. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!