Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi zeneiskola áll rendelke...

Mennyi zeneiskola áll rendelkezésére egy leérettsegizett, hangeren játszani tanulni vágyónak?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egyáltalán nincs semmi karriertervem, motivációm, amit csinálnék, amivé képezném magam, jelenleg könnyű fizikai munkát végzek, de azeretnék megtanulni hangszeren játszani, arra vagyok kíváncsi, van-e erre ingyen lehetőségem, tanárral. (magamtól nem tudok sajnos tanulni, ezért se tanultam tovább) Olyasmi hely létezik, mint az ingyenes okj képzések. Tudom, már nincs induló okj, de valami alternatíva van remélem.

Kérlek, ne ítéljetek el az olvasatlanságom miatt, aki szeretne, fikázódhat privátba, kérlek, csak az valaszoljon, aki tud releváns válaszokat adni a kérdéseimre,nagyon köszönöm előre is! :)



2021. jan. 31. 04:52
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem tudom nekem igazából azt mondták hogy mivel elmúltam 16 ezért olyan érdemi felvételim nem lesz inkább csak egy elbeszélgetés. De a felvételi is nagyából abból áll legalább is itt hogy egy ritmust vissza kell tapsolni meg egy népdalt énekelni. Ami ezen felül van azt megtanítják ők. ☺️☺️
2021. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!