Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az EFEB bér- és tb ügyintéző...

Az EFEB bér- és tb ügyintéző tanfolyam moduljait milyen sorrendben tanuljam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a TB modullal de semmit nem értettem. A weboldaluk azt írta, az a bérügyintéző szakmára épül.

Illetve elég nehé a nyelvezete is, a megfogalmazása. Ez az egész képzés igényel előzetes tapasztalatot, képzettséget, vagy csakhozzá kell szokni?



2021. jan. 19. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az a kotkodálós kotkodálja a videóba.


Részvétem.


Szellemi nyomor ez nem tanfolyam.


Ezt már csak az országos vagyonőrkiképző központ videóstanfolyama képes überelni a vörösfejű lassúbeszédű féldemens alkoholistával.


Ezért fizetnek emberek, hogy megélhetésük legyen....

2021. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig fogtam a fejem, hogy mekkora egy sz.@r már a magyar középiskolai oktatás, hát a magyar felnőttképzés rátesz.


Egy "hogyan csinálják" videóból többet tanulsz, mint ezeken!

2021. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, elég katyvasz, de a hogyan csinálják videóval sajnos nem kapok bizonyítványt a végzettségről. Viszont elég kétségbeejtő ez az egész tanfolyam, nehezen haladok vele, és a videós segítség se ér gyakorlatilag semmit sem. Fogalmam nincs, mit csináljak. A pénznek még csak az első részletét fizettem be, szóval ha valakinek van valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, segítsen légyszi
2021. jan. 25. 12:55
 4/5 anonim válasza:

Szia! Én is ezt a tanfolyamot csinálom. Mindenképp a munkaerő-gazdálkodás modullal kezdjél, mert a másik kettő modul erre épül rá. Erre én is saját magam jöttem rá. Utána ha ez a modul megvan utána könnyeben átlátod a másik két modult. Hát igen sajnos a nyelvezete ilyen, ehhez hozzá kell szokni ha végig akarod csinálni a tanfolyamot, meg ha szeretnél vizsgát tenni. Remélem tudtam segíteni, és fel a fejjel!

Sok sikert! :)

2021. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Egyetértek az előttem szólóval, a munkaerő-gazdálkodás modullal érdemes kezdeni :)

Szerintem a TB modul videós anyaga jó. Az elméletet végigvettem előtte, de a videós résszel állt össze nekem értelmesen :)

2021. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!