Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Légiutas-kísérő , stewardess...

Légiutas-kísérő , stewardess munkáról érdeklődnek?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetek légiutas kísérő ? Mik kellenek hozza ? Bár a legfontosabb kérdésem, hogy lehet e mellette magán eletem? Szivesen végeznem ezt a szakmát, de közben a párommal is szeretnék együtt lenni, mennyire valósítható ez meg?

Továbbá a fizetés is érdekelne , keresgéltem a neten válaszokat , de sajnos nem igen találtam ...



2021. febr. 14. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Nézd meg a videókat, talán kapsz a kérdéseidre választ. Azt azért jó, ha realizálod, hogy ez a szakma nem családbarát. Egyik utaskísérő mondja is, hogy az utóbbi években hol volt karácsonykor. Nem otthon, ennyit segítek. Bőröndből élnek. Akár hetekre, hónapokra is elutaznak, azt a néhány szabadnapot, ami közben van, külföldi szállodákban töltik.

2021. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt le kell szögezni, hogy ez a munka megkövetel egy bizonyos fokú toleranciát a párodtól (és tőled is persze). Nehéz lesz, de nem lehetetlen, ha képesek vagytok alkalmazkodni. Ha többet szeretnél itthon lenni, akkor a Wizzairt ajánlom majd annak idején, Bp bázissal azért legtöbbször a saját ágyadban alszol (más kérdés, hogy egyik nap este 8-kor, következőn meg du. 3-kor, de hát azt gondolom, tudod, hogy ez nem egy 8-16h közti fix munka). A fizetésről úgy tudom, kezdőként nettó 200-250 nettó, a teljes összeg a repült óráidtól és a fedélzeten eladott termékek után kapott jutaléktól is függ. De ezért a pénzért is meg kell dolgozni, nem láblógatós menet.

Külföldi cégnél még a Lotnak, Ryanairnek is van Bp bázisa, de előbbi hosszútávú járatokra is beoszthat, az több nap valahol messze, utóbbinak meg nagyon rossz híre van a dolgozókhoz való hozzáállás terén.

2021. márc. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt mindenképpen kell tudd (jó indulatból mondom, mert tesóm is az) hogy tulajdonképpen pincérnő vagy, csak egy repülőgépen. Tehát ebben is gondolkodj
2021. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!