Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Filmes vágó tanfolyam amit az...

Filmes vágó tanfolyam amit az USA-ban is elismernek?

Figyelt kérdés

Lehetöségem lesz kb 2 év múlva kiköltözni az USA-ba (zöld kártya lottót nyertem). Itthon hobbi, másodállás szinten vágok esküvöi videókat, klippeket, youtubereknek anyagokat. Resolve-ot, Premier-t kivül-belül ismerem, kezelem.

Ezzel szeretnék majd kint foglalkozni. Sajnos korban nem vagyok már egy fiatal, hogy majd kimegyek és ráérek ott elkezdeni egy oktatást. Dolgoznom kell, családos ember vagyok! Olyan tanfolyamot keresnék itthon, ami jó lenne az USA-ban is. Úgy tudom ott sima magyar/EU oktatásokat nem fogadnak el! Kezdö pozicióba mennék majd dolgozni, nem várok csodákat, a feleségem jelenleg is nagyon jó keresetü és ott is az lesz. Én meg végigjárnám a szamárlétrát kint a vagó szakmában. Ha angol nyelvü a tanfolyam az nem baj, jól beszélek.


2021. jún. 12. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!