Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb webfejlesztői tanfolyam Debrecenben? Mennyi ideig tart, és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Nem szoftverfejlesztésre gondolok, hanem kifejezetten webfejlesztésre.

(Pl. Javascript, PHP, SQL, HTML, CSS

A HTML CSS, és SQL alapjait már ismerem, de van hova fejlődni)



Ha tudnátok mondani ingyeneset, az nagyon jó lenne, de én nem találtam, csak fizetősöket,

viszont nem tudom, hogy melyik az, ami tényleg megéri az árát.


Az is érdekelne, hogy egy hónapot kell kifizetni az adott képzésben, vagy az egész tanfolyamot egyben.


Remélem tudtok nekem ebben segíteni :)



2021. szept. 17. 04:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ingyenes:

[link]


[link]


Érdeklődj: [link]


Sok sikert!

2021. szept. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket már néztem.


A Mechward sokkal inkább a hálózati részre koncentrál mind gyakorlati, mind elméleti órák tekintetében, és arányában kevés a programozás óra,

webfejlesztésből pl. (amikor én jártam oda) PHP-t, vagy JavaScriptet-et egyáltalán nem tanultunk (*De, a JavaScript-re szántak egy órát összefoglalni, hogy mi az, hogy halljunk róla)


Akit a programozás érdekel, annak egyértelműen jobb egy szoftverfejlesztő és -tesztelő tanfolyam, viszont ott erős az asztali alkalmazásokhoz használt programozási nyelvek jelenléte (C# phyton, java (*remélem jókat soroltam, ebben nem vagyok annyira otthon)),

engem viszont kifejezetten a web fejlesztés, honlap készítés érdekel.


Az ipari informatikus az, amiről legkevésbé tudom, hogy mit csinál, de így átolvasás után ez még inkább fizikai téren mozog ("pl. vezetékes és vezeték nélküli összeköttetések kialakítása", " átfogó műszaki ismeretek", "érdeklődés az elektronika iránt")



Ezeket csak azért fejtegettem, hogy ha más is belefut a kérdésbe, akkor hátha ez valamennyit segít, de amúgy ment a zöld pipa :)

2021. szept. 25. 09:38
 3/3 A kérdező kommentje:

Amira én gondoltam az valami ilyesmi, mint ezek:


[link]


[link]


Csak sajnos az első nem indul,

a másodikat pedig jelenleg nem engedhetem meg magamnak, és attól tartok, hogy annak az elkezdéséhez nem is lenne elég a meglévő tudásom.

2021. szept. 25. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!