Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kinek van tapasztalata az OWT...

Kinek van tapasztalata az OWT online webdesigner tanfolyam kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire ad használható tudást, tényleg azt kaptad, amit ígértek, megérte-e az árát? Ha igen, mennyi idő alatt jutottál el arra a szintre, hogy meg tudsz élni az ott szerzett tudásból? Köszi a válaszokat! :)

2018. szept. 1. 08:38
 1/7 juteam válasza:
48%
Kedves Kérdező! Ajánlom figyelmedbe az OWT honlapján levő végzett tanulók munkáit! Önmagáért beszél! Remek tananyag, kiváló oktatók, zárt Facebook csoport, ami, ha elakadtal a legjobb hely, hogy azonnal tovább lendülj a problémán. Szinte azonnal kapod a segítséget, nem csak az oktatóktól, hanem a tanulóktól is. Én 2016-ban kezdtem a tanfolyamot és ma ott tartok, hogy rengeteg munkám és megkeresésem van. Ha igazán sikeres akarsz lenni, akkor a tananyag mellett ajánlom a szorgalmi feladatok elkészítését is, ui. az is van! Hajrá! #iloveowt
2018. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadó! Köszönöm a hozzászólásod, több volt, mint meggyőző! Valószínű, hogy én is bele fogok vágni, bár elég kevés a szabadidőm, mert napi 11 óra munka mellett kell majd elvégeznem, de nagyon érdekel, és úgy érzem, hogy ez az én igazi szakmám. Neked naponta/hetente mennyi időt kellett ráfordítanod, hogy eljuss az általad említett szintre. Köszi a választ!
2018. szept. 2. 13:50
 3/7 juteam válasza:
Én szerencsés helyzetben vagyok, mert minden nap akartam és tudtam is foglalkozni a leckékkel és a plusz gyakorlással. Ráadásul, főállás mellett. A tanfolyam előnye, hogy olyan tempóban haladsz, ahogy Te akarsz. A segítség végig ott van melletted. Úgy gondolom, hogy ki-meddig jut el és mennyi idő alatt, az már csakis saját magán múlik. Mennyit és mit hajlandó feláldozni érte.. Én nem bántam meg, sőt! Imádom! :-)
2018. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! ;)
2018. szept. 2. 20:51
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Én ugyan még nem végeztem el teljesen a tanfolyamot, de már így is több ügyfelem és rendszeres bevételem van az itt tanultaknak köszönhetően, arról nem is beszélve, hogy azt csinálom, amit szeretek. :) Naprakész tudást kapsz a pénzedért, és egy nagyon támogató közösség része lehetsz, ami elég ritka azt hiszem.

Ha kreatív vagy, szeretsz szép dolgokat alkotni és az alkalmazotti létnél nagyobb szabadságra vágysz, akkor Neked való az OWT!

2018. szept. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ez nagyon szuper! Ez tényleg nekem való! Azt hiszem ennél több ösztönzésére nincs is szükségem, örömmel belevágok!

Köszi a válaszokat! ;)

2018. szept. 3. 13:28
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Ezek szerint belevágtál! :) Én is most gondolkozom rajta, mesélnél egy picit a saját tapasztalataidról?

Köszönöm előre is!

2019. febr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!