Normális, hogy érdekel?

Figyelt kérdés

Szóval.. Normális dolog az, hogy engem 18 évesen érdekel a patológus munka? Legjobban a bűnügyi része érdekel. Mármint, hogy a munkámmal segíteni tudnám a rendőrséget!


Nekem is furcsa volt mindíg,hogy a horror filmekben simán végig néztem azokat a részeket is,ahol belek vannak,stb még a haverjaim undorodtak. Egyszerűen valahogy "megtetszett" ez az egész boncmesteri (vagy nemtudom mi a helyes megnevezés) dolog.


Normális ez,vagy keressek fel egy szakembert,mert megőrültem?



2021. okt. 25. 21:37
 1/4 anonim válasza:
100%
Ezzel szerintem semmi gond nincs.
2021. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne nem normális? Képzeld el ha senkit nem érdekelne, akkor ezeket a munkákat mégis ki csinálná? Persze lehet olyan, aki utálja, de azért ez nem egy olyan, hogy unott fejjel bemegyek az irodába mert "nem szeretem", hanem ha nem bírod azt jelenti nem bírod és rosszul leszel. Szerintem jó hogy 18 évesen így tudod mi érdekel és mivel szeretnél foglalkozni, ha megvan hozzá a kitartásod hogy eljuss addig, hogy ez legyen a munkád, sok sikert hozzá! :)
2021. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljesen normális. Ráadásul, ha érdekel az orvosi vagy akár egy analitikai egyetem, nagy szükség van ilyen területen dolgozó szakemberekre.
2022. jan. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Sok sikert a tanulmányaidhoz!
2022. dec. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!