Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jó online marketinges képzést/...

Jó online marketinges képzést/tanfolyamot keresek. Melyik szolgáltatónál érné meg megcsinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Most végeztem az egyetemen kereskedelem és marketing alapszakon, viszont ott az online marketinget csak elméletben tanultok, tehát nincs belőle tényleges, gyakorlati tudásom.

Keresek egy jó és minőségű tanfolyamot, ahol online marketingből olyan gyakorlati tudást tudnék elsajátítani, hogy legyen annyi gyakorlati tudásom, hogy kicsibe el tudjak kezdeni cégeknek bedolgozni, vállalkozást indítani.

Jelenleg van munkám, de ez lenne a hosszú távú tervem, hogy vállalkozóként foglalkozhassak online marketinggel.

Néztem pár szolgáltatót, pl. webbyskill, de nagy segítség lenne a személyes tapasztalat és ajánlás.

Nem olcsók ezek a képzések, nem szeretnék belefutni egy rosszba.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2022. jan. 24. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

YouTube-on számos tanfolyam van teljesen ingyenesen, például [link]


A Udemyn még jobb minőségűek vannak, 4000 forintért.


Ennél több pénzt ne adj ki rá.

2022. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintetek érdemes online marekinget tanulni ? Tudna relevánsak lenni az online szerzett tanusítványok pl. egy udemis ?
2022. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Udemys nem, de a Google és Facebook Ad certik igen.


Google: [link]


Facebook: [link]

2022. jan. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Webbyskillt ajánlom. Nagyon jó modulok vannak benne, nagyon jó szakemberek oktatnak, és van lehetőség a részletfizetésre.
2022. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!