Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hány modul van az E-Titános...

Hány modul van az E-Titános KRESZ képzésben?

Figyelt kérdés
Most álltam neki a KRESZ-nek az E-Titánon keresztül, és érdekelne, hogy hány modult kell teljesíteni. Azt látom csak jelenleg, hogy öt fejezet van, plusz a próbavizsgák, de nem tudom, hogy az adott fejezetekben hány modul van. Azért lenne fontos, mert a 75 órát jól szeretném beosztani, nehogy valamire ne maradjon időm a végén.

2022. febr. 7. 11:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem számoltam meg, de egy 2016-os verzióban 55 modult dobott ki az offline verzióra. De, ha a tankönyvet nézem, akkor több „modul” és 3 fejezet van.


De a lényeg: bőven elég lesz az időd rá, ha nem vagy egy lusta szhar alak, mint én, akk simán végigtolod pár hét alatt. Én konkrétan a hozzáférés lejárta előtt 3 nappal kezdtem csak bele a próbavizsgás részébe 😅


Amúgy meg jelzi az előrehaladásodat százalékban, abból meg simán tudsz kalkulálni.

2022. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!