Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jártatok már úgy felnőttképzés...

Jártatok már úgy felnőttképzéssel, hogy minden feladatot a lehető legjobb tudásotok és lehetőségeitek szerint végrehajtottatok, de mégsem lett a végén belőle bizonyítvány, mert a vizsgamunkát nem fogadták el, még pótolva sem?

Figyelt kérdés

Tanfolyamdíj minden költsége magánszemélyként rendezve lett időben.

Technikai eszközöket a feladatok végrehajtására nem biztosította tanfolyam, és egyéb költségeket sem térített.


Lehet egyáltalán bárhol is érdemben reklamálni vagy totál felesleges...



2022. okt. 11. 19:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Mindenesetre már megfogadtam azóta, hogy "felnőttképzésben" ez volt az utolsó magánzsebből finanszírozva!


Ha akar valamit bármelyik munkáltató is a jövőben, akkor majd finanszírozza! De a vicc az, hogy sokszor meg se tudják fogalmazni kit akarnak felvenni!

Nem mintha munkához kellene ez a papír, mivel csak belevágtam hiszen mégiscsak egy fényképész szakmunkás végzettség, ami ugye még europass kompatibilis is, miközben törvényileg is megszüntették a szakmára való válallkozás végzettséghez való kötését, csak én akkor már a felénél jártam a tanfolyamnak...


Úgy voltam vele, ha elkezdtem akkor már végigcsinálom..


Csak nem ezt vártam a végére...

2022. okt. 15. 09:40
 12/17 A kérdező kommentje:

Olyan világba tartunk, ahol már a papír se ér semmit, de azért kérik, hogy az ajtóból visszafordítsanak...


Ha esetleg INGYEN vállalod (gyakornoki melók)

Akkor persze Wellcome, kerülj beljebb, szívesen látunk!


Az alvállalkozókat meg nem győzik kitömni lóvéval... Munkavállalók meg hülyének vannak nézve...

2022. okt. 15. 09:43
 13/17 A kérdező kommentje:

"miközben törvényileg is megszüntették a szakmára való válallkozás végzettséghez való kötését"


Et méginkább kifejteném, hogy miért történt, és most figyeljetek!

Mert bedarálta a KATÁT a kormány...

Onnantól kissé bonyolult, bár biztosan nem lehetetlen azt megoldani, hogy hogyan számlázzon egy fotós a sajtómegrendelőnek aki ugyebár cég!?

2022. okt. 15. 09:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Akkor tehát kimondhatjuk hogy a 2007kaposról van szó...

Nos ezek a cégek amiket magánzsebből fizetsz, 99 százaléka leginkább a lehúzásra mennek. Előszeretettel buktatják a diákokat "pótvizsgadíj" ellenében is. Valószínűleg ők is erre mennek,sőt ha a szerződésedben benne van hogy X alkalom bukás esetén kizárnak a képzésről, akkor simán megtehetik. Az eddigi befizetett tandíj meg bennmarad és hoppá semmit sem tehetsz mert a tanulmányi szerződést aláírtad.


Az a gond hogy még jogilag sem tudsz semmit tenni,mert a felnőttképzési hivatalnak nincs erre hatásköre. Ezt jól tudják a magánsulik is. Szar a rendszer ahogy van.


Az új rendszer annyiban jobb hogy a képzőtől független a vizsga, így szivatni nem tudnak az említett oktatók,de ha buktatnak akkor nem mehetsz oda sem,mert ugye a tanúsítványt a képzőtől kapod amivel tudsz a záróvizsgára jelentkezni...


Én azt javaslom hogy minden egyes beszélgetést ments le,és akár polgári peres úton elérhetsz valamit,de a pénzed nem hiszem hogy hamar viszontlátod...

2022. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

14 köszi, de még meglátjuk hogy sül el a dolog.

Nem akarok előre pánikolni, itt nagy valószínűséggel nem lesz már pótvizsga, mert már nem fér bele az időbe a megszervezése és jelezték előre is.

A pénzem tudom, hogy nem látom viszont :D

Addig is teszem a dolgom, ami csak belefér, aztán majd meglátom mi lesz.

2022. okt. 17. 09:31
 16/17 A kérdező kommentje:

Elég nagy szarkavarás megy most vállalkozási meg oktatási szinten is, ez sokaknak beteszi a nagykaput ezt belátom, én meg legikább abban vagyok vagy lehetek hibás, hogy másodállás mellett toltam 3 képzést az elmúlt egy évben... Végülis kettő meglett, de ez lenne a hab a tortán komolyan!

Mint egy lottó négyeshez a Joker mondjuk...


Jó lenne na...

2022. okt. 17. 09:34
 17/17 A kérdező kommentje:

Ráadásul pont idén leszek 40...


Már arra is gondoltam, hogy berakom nekik ezt a portfólió közé :D

[link]


Valahogy ki kell sírjam azt a nyamvadt papírt :D

2022. okt. 17. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!