Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanfolyam elvégzéséhez kaptam...

Tanfolyam elvégzéséhez kaptam egy szerződést segítene valaki? Nem merem aláírni.

Figyelt kérdés
A szerződés tartalmazza, hogy a cég semmilyen felelősséget nem vállal a tanfolyamon elhangzott oktatási anyag felhasználásával, gyakorlatával kapcsolatos károkért. Továbbá kötelez, hogy X éven belül további képzésen való részvételre a jogosultság megtartásához. Plusz feltételekhez köti, amit csak a tanfolyamon szerzett tanúsítvány tartalmaz, amit a tanfolyam befizetése és elvégzése után kapok meg.

2022. nov. 10. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, miben segítsünk? Elolvasod, ha szimpatikus, aláírod, ha nem, nem. Ha értelmezésben kell segítség, akkor másold be a szerződést (nyilván érzékeny adatok nélkül), és abban úgy tudunk segíteni.
2022. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A kérdésem, hogy ki lehet kötni egy szerződésben, ha egyszer kifizettem, hogy további tanfolyamokra kötelez, ami nyilván nem ingyenes.
2022. nov. 10. 12:34
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerződésben mindent kilehet kötni.
2022. nov. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. nov. 10. 12:58
 5/13 anonim ***** válasza:

"a cég semmilyen felelősséget nem vállal a tanfolyamon elhangzott oktatási anyag felhasználásával, gyakorlatával kapcsolatos károkért."


Miféle károkról lehet szó?

2022. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5# Egészségügyi, alternatív gyógyítás.
2022. nov. 10. 19:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Értem, köszi.
2022. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy te bízol a cégben?
2022. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem, mert teljesen egyoldalú ez a szerződés és szerintem arra mennek, hogy drága (többszázezres) egymásra épülő tanfolyamokkal lehúzzák az embereket. Van amit jónak használhatónak látok benne, de elenyésző az ár érték arányhoz képest.
2022. nov. 10. 20:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj bele.
2022. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!