Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Forgalmi vizsga, gyakorlati...

Forgalmi vizsga, gyakorlati vezetés 100 óránál, tanácsok?

Figyelt kérdés

Nem sikerült a forgalmi vizsgám...

100 óra felett vagyok és még szándékosan azért most mentem először vizsgázni, mert biztosra akartam menni...

Nagyon csalódott vagyok, mert úgy érzem mindent megtettem, hogy sikerüljön, anyagiak, idő és az oktató bunkó stílusát is toleráltam. Szerintem már tudok vezetni, de még sem sikerült a vizsga.



2022. dec. 9. 19:00
A kérdező szavazást indított:
Sikerült 30-40 gyakorlati óra után a forgalmi vizsga.
Sikerült 40-60 gyakorlati óra után a forgalmi vizsga.
Sikerült 60-80 gyakorlati óra után a forgalmi vizsga.
Sikerült 80-100 gyakorlati óra után a forgalmi vizsga.
Sikerült 100+ gyakorlati óra után a forgalmi vizsga.
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%

én elsőre megcsináltam... tehát 30 óra elég volt összesen, bár már nekem a 15. órámon megmondta az oktató, hogy jól vezetek már be is írt vizsgázni.

Motoros jogsimnál kemény 5 órát motoroztam. 6. órába vizsgáztam, átmentem... már a 2. óránál mondta az oktató, hogy akkor beírt vizsgázra.

100 óra... hát haver inkább add fel vagy keress valami havert aki segít neked ingyen valahol.

2022. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Nekem 40 óra volt, másodszorra mentem át forgalmin. Szerintem nem is baj, az elsőn túl nagy volt a vizsgadrukk és be is néztem egy indexet. A másodikra így már tudtam, hogy hogy zajlik a vizsga, és kicsit nyugodtabban, hiba nélkül végigvezettem.

Az órákon amúgy nem szoktál már annyira hibázni, csak a vizsgákon sok a stressz és benézel dolgokat? Min buktál meg?

2022. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Kerek 40 órával mentem át, masodik vizsga. Az elsőt túlizgultam és egy index miatt húztak meg. Szerintem baromság ennyi órát venni, mert mem most fogsz megtanulni jól vezetni, a vizsgán átmenni, meg inkább mázli mint tudás (tisztelet a kivételnek). Függ a vizsgabiztostól, időjárástól, napi forgalomtól, stressztől, mit húzol. Pl: ha délbe vezet az ember, alig van az utakon autó, még egy 3-4 órás vizsga durva forgalomban történik. Vagy ha olyat húzol, amit eleve nem csinalnál szívesen, ha már meg van a jogsi akkor se (bizonyos parkolási típusok). Én nem nagyon vennék erre még órát a helyedben, és mennék vizsgázni. Most már tudod milyen. Nyilvan gondolom zavar, hogy más 40-50 órákkal megy át, ezt meg se szabadott volna kérdezned, mert szerintem nagyon nem fogsz találni embert, aki 100 órát vett..és csak viszed le az önbizalmad. Ez van, de te akkor így érezted biztosnak.
2022. dec. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát figyelj, lehet érdemes lenne oktatót váltani.
2022. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként hagyta az oktató, hogy 100 órát levezess? Kicsit nekem ez lehúzásnak tűnik. Én értem, hogy bátortalan vagy, vagy biztosra akartál menni (nem sikerült, ettől most tekintsünk el). De soha nem mondta, hogy vizsgáznod kéne ?
2022. dec. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

80 óránál váltottam oktatót, az új oktató jobbnak tűnik. Vagy legalább nem hord el mindennek, ha nem megy elsőre valami.

Ő mondta, hogy ideje a vizsgának. De a vizsgára is úgy küldött el, hogy jól vezetek, csak legyek nagyon figyelmes, akkor meg lesz.

De nem sikerült...

2022. dec. 10. 19:22
 7/19 anonim ***** válasza:
hasónlóan jártam mint te. Én a 30. óra után váltottam oktatót, kb a 100. óránál mondta az oktatóm hogy vizsgakész vagyok, az időponthiány miatt viszont csak a 134.-re jutottam el egy vizsgára ami sajnos sikertelen lett egy helytelenül kihelyezett tábla miatt.. :(
2022. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jaj...

Remélem nem adod fel, mert én nem^^

Sok sikert, tudom most rossz, de majd menni fog a vizsga. Annyit áldoztunk már rá, hogy muszály!

2023. jan. 2. 01:10
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm is 100+ óránál tart, ötödjére is meghúzták.

Nagyon drukkolok neked, biztos sikerülni fog.

2023. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Engedd el! A vizsgaszitu mindíg más. Menj megegyszer, ha az is sikertelwn, akkor ismét. Ne az óratól vardd a sikert, hanem magadtól. Ha sz@r oktatód van, akkor is tudnod kell mivan ennyi ora után. Ha 3.-ra sem megy akkor gondoldd vegig az életed, frusztracióidat, és dönts h kell-e vezetned v nem. Nem akkora tragedia, ha lemondasz róla az sem!
2023. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!