Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Forgalmi vizsga, gyakorlati...

Forgalmi vizsga, gyakorlati vezetés 100 óránál, tanácsok?

Figyelt kérdés

Nem sikerült a forgalmi vizsgám...

100 óra felett vagyok és még szándékosan azért most mentem először vizsgázni, mert biztosra akartam menni...

Nagyon csalódott vagyok, mert úgy érzem mindent megtettem, hogy sikerüljön, anyagiak, idő és az oktató bunkó stílusát is toleráltam. Szerintem már tudok vezetni, de még sem sikerült a vizsga.



2022. dec. 9. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Én a 100. órámon vizsgáztam nőként, megbuktam az utolsó 10 percben.Aztán a 106-on. sikerült, de majdnem akkor is megbuktattak a parkolás miatt.Túl szűk helyet választottam idegességemben.Az én oktatóm is jó bunkó volt, bár a vége fele már nem.35 évesen kezdtem bele megmondom őszintén, hogy már nehezebben tanulok mint mondjuk 18 évesen.Tuti jobb lett volna fiatalabb koromban, de nem volt pénzem akkoriban.Hát így jártam.Többször volt, hogy mondtam hogy én feladom, de végül csak megcsináltam.Előbb utóbb mindenkinek sikerül.Youtubon néztem motivációs videókat és azt mondtam magamnak, hogy sikerül már a kezemben a jogsi.Következő héten tényleg így lett.
2023. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Update!

Sikerült emberek!

Szóval szerintem mindenkinek van remény, a titok talán a rutin megszerzése vagy, hogy maga a vezetést érezed, hogy lesz ami lesz én uralom az autót. Szóval megvan a forgalmi vizsga!!!

Azon bájos válaszolónak, aki azt írta, hogy adjam fel, annak egy nagy cuppanós puszit nyomnék a feje búbjára, mert sikerült bibibi!

Kitartást minden tanuló vezető sorstársnak! <3

2023. jan. 26. 18:14
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
graat! (130 óra +-os sorstársad), nekem már csak az a gond, hogy izgulok és emiatt csesztem el a 2. vizsgámat is. :( Amúgy minden helyzetben ez van sajnos nálam, megtanulom pl hibátlanul a tananyagokat aztán az izgalom miatt elrontok egy csomót és a végén csak 3 lesz..
2023. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok 😊
2023. jan. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#12 Gratulálok!!!

Én most váltottam iskolát a 36.óra után. A tolatást, parkilást még nem tanitotta az oktató, vár 23 oraban forgalomban voltunk. Eddig emiatt nem lehetett szó vizsgáról. Nem tudom, mikor akarta megtanitani, de nem vártam tovább.

Most amiatt van xar érzésem, mert a másik iskolában szörnyülködtek, hogy ennyi vezetés után váltok iskolát, es hezitáltak, hogy átvegyenek-e 😯 amit nem igazán ertek, hiszen rengeteg pénz az oktatás. Tologatnak, mint a véres rongyot, pedig szerintem nem vagyok béna, hanem az oktatóm volt lehúzós.

Én spec most vagyok kicsit magam alatt, hogy egyáltalán folytassam-e, lesz-e pénzem addig csinálni, amíg meglesz a jogsi.


Azoknak, akik azt írják, hogy "nem kötelező jogsit szerezni" írnám, hogy vidéken 3 gyerekkel kötelező. Miattuk akarom megcsinálni, hogy jobb iskolába eljussanak, mint a busszal megközelítgető, hogy az autóval 24p-es utat ne 2 óra 10 perc alatt tegyék meg oda, majd vissza is. Vagy akinek nincs pénze a lehúzós oktatót fizetni 100+ órákig, annak a kitűnő gyereke járjon a helyi szakmunkásképzőbe?


Remélem, az új oktatóval sikerül mielőbb a vizsga...

2023. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kitartás! Mindenképpen sikerülni fog, mert nekem is sikerült és nekem nagyon nehezen ment.

(Nekem a parkolást az első órákban tanították meg és az utakon vezetve azokat finomítottuk.)


Igen, a jogosítvány igazából kötelező, nem úgy mint egy személyi, de azért elég elvárt, kb mint egy általános iskolai bizonyítvány talán.


Nagyon drukkolok neked! <3

2023. márc. 15. 18:08
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma sikeresen levizsgáztam 133. órán 😄😌
2023. márc. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Gratula neked is 😊
2023. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Gratulálok! <3
2023. márc. 20. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!