Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van valami gyorsabb verziója...

Van valami gyorsabb verziója az X hónapos személyi edző képzéseknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Röviden magamról: 20 éves vagyok, tavaly érettségiztem, alapvetően a szoftverfejlesztés érdekel, eddig is ezt tanultam és ez után is ez a terv, viszont egyrészt amíg megtanulok még néhány további technológiát, ami ahhoz kell, hogy el tudjak helyezkedni a szakmámban, másrészt, hogy legyen egy alternatívám, egy B tervem, ha bármi miatt X ideig szakmán kívül kell dolgoznom, elgondolkodtam rajta, hogy elvégeznék egy személyi edző képzést/OKJ-t.


Alapvetően én is edzem, másfél éve, hogy úgy mondjam, profi szinten, de csak hobbiból. Tehát heti 6x szoktam edzeni, odafigyelek, hogy minden izomcsoportot és izmot a lehető legjobban fejlesszek, meglegyen a megfelelő regeneráció és táplálkozás, és egyébként is sok időt töltök a konditeremben, mert szimplán szeretek ott lenni és jól érzem magam, viszont nem tervezek versenyezni, sem teljesítményfokozókat használni, így nyilván nem is tudok "referenciaként" versenyhelyezéseket felmutatni, legfeljebb a saját átalakulásomat (sok fogyás, tekintélyes izomzat építése).



Nézelődtem is az ilyen képzések között, de ami mostanában indul, az eléggé el van húzva, 5 hónapos, amit 2 hónap alatt ledarálnak, az pedig csak március második felében indul.


Van esetleg olyan képzés, ami mostanában (max. február második feléig) indul és relatíve pörgős, esetleg saját tempóban haladós?



2023. jan. 15. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Es mennyit akarsz elkerni egy oraert? Ha profihoz mehet az ember 5ezerer akkor miert valasztana "kepzetlen", "tapasztalatlan" edzot? Vagy 2ezerer fogsz szenvedni akar idegesito emberekkel? 😀
2023. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!