Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Köldök körüli résznél a...

Köldök körüli résznél a hasizmom fekvenyomástól meghúzódhat?

Figyelt kérdés

A minap lementem a terembe mellezni egyet, szokásomhoz híven fekvenyomtam. Éreztem hogy most jól megy nem is vagyok fáradt semmi úgyhogy úgy voltam vele megpróbálok maxolni. Többé kevésbé ez sikeres is volt de utána mikor már hazaértem felálltam az asztaltól egyszerűen kinyújtottam magam, a köldököm körül úgy éreztem hogy "feszül".

Ez egyszer már előjött ha jól emlékszem szintén egy fekvenyomás maxolasnál (leellenőriztem hogy nincs a sérvem persze) csak azt nem értem hogy hogy kapcsolódhat be az alsóhasi izmok(lehet ezzel az izom feszüléssel nagy baromságot mondok de nem igazán értek hozzá) egy fekvenyomásnál? A gyekorlat helyes kivitelezését már több embertől is megkérdeztem a teremben párszor már kaptam visszaigazolást is hogy a technikám jó tehát az oka ennek nem tudom. Még szintén lehet az is hogy az előtte végzett gyakorlatokkal volt a gond



2023. jan. 10. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egész tested feszül ha fekvenyomsz. Én a nyakamat húztam meg vele egyszer hátul. Elképzelhető, hogy a nagy erőlködésbe meghúzódik valamid. Akkor légy a legóvatosabb, ha jó erőben érzed magad!!! Jó egészséget.
2023. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is volt már többször is, nagyon kellemetlen érzés. én se tudtam soha rájönni hogy mitől van,általában másnapra teljesen el szokott múlni
2023. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!