Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A szegedi Magister Universitas...

A szegedi Magister Universitas emelt töri érettségi előkészítőről vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék jelentkezni, de 85.000 Ft-ba kerül, szóval szeretném tudni megéri-e?

2023. szept. 1. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Történelemből? Azt csak meg kell tanulni, teljesen felesleges pénzkidobás. Ha önmagadtól hülye vagy megtanulni 2 évszámot akkor továbbra is hülye maradsz hozzá ha akármilyen elit oktató mondja el ugyanazt a 2 évszámot. Ezen nincs mit megérteni csak meg kell tanulni, tehát teljesen felesleges.
2023. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MDaniel98 ***** válasza:
77%
Aki azt hiszi, hogy a történelem csak évszámok bemagolásából szól az gondolom, hogy nem érti miről volt szó. Nem véletlen, hogy a legtöbben beszopják a politikusok propagandáit, mert semmi fogalmuk nincs arról, hogy a történelem során, hogy manipulálták az embereket (hiába mondták el nekik).
2023. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MDaniel98 ***** válasza:
Amúgy meg, ha nem megy nézegesd a zanza.tvt, meg gondolom vannak oktatóvideók már a youtube-on is.
2023. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elég jó vagyok történelemből, és igen, a történelem nem csak "kettő" évszámból áll. Azért ezért sokkal összetettebb. Csak azért kérdeztem, mert tudom nem egyszerű az emelt töri érettségi és szeretnék minél jobban felkészülni.
2023. szept. 1. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem javaslom, semmiféleképpen. Én ugyan Budapesten jártam tavaly törire, legalábbis egy ideig. Semmi értelmeset nem mondtak. Inkább menj el magántanárhoz vagy kb. akármelyik másik érettségi felkészítőhöz. Jobban jársz. Tanulj a hibámból. Végül magántanárhoz jártam és sikeres érettségit írtam. De a Magister csak kidobott pénz volt. Sikeres felkészülést!
2023. szept. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. szept. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!