Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aki jelentkezett már Mozdonyve...

Aki jelentkezett már Mozdonyvezető-gyakornoki pozícióra,a pszicho teszt mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon régóta gondolkodom, hogy jelentkezem Mozdonyvezető tanfolyamra. Azt mondják a legnehezebb a kiválasztási folyamatban az orvosi,azon belül is a pszichológia része.

Azt hallottam, hogy különféle feladatok vannak, gombnyomkodás ha felvillan, cérnatekergetés stb. Plusz olyant hallottam, hogy a feladatok megoldása közben az orvos próbál kizökkenteni,felidegesíteni, megzavarni. Akik voltak már ilyenen, mik a tapasztalatok? Milyenek a feladatok? A doktor hozzáállása? A megoldhatósága a feladatoknak?

És nyilván azt mondják, erre nem lehet felkészülni de mégis hogy körülbelül mi várható? Sok múlik ezen azért...

És persze lehet mondani, hogy ha nem vagy gyagyás, meg lehet oldani, de azért ennél kicsit több kell néha. Olyanok véleménye érdekelne főképp akik mostanában voltak.



jan. 22. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszicho tesztre ne akarj felkészülni, egy jó tesztre nem is lehet. Egy pszicho teszten nincs jó meg rossz válasz és ne is próbálj helyes válaszokat adni, vagy annak a fejével gondolkozni, aki összerakta.


Logikusan úgy gondolnám, hogy mozdonyvezetőnek monotóniatűrés kell pl és akkor sem elveszteni a figyelmet. Ha erre nem vagy alkalmas, akkor jobb megbukni a teszten.


Én pl légiforgalmiirányítón buktam pont a legegyszerűbb monotóniás feladaton. Átmentem osztott figyelmen, mindenen. HRes úgy hívott be h ilyet még nem látott. Ezen kb senki sem bukik, hanem a többin szoktak. Belegondolva évekkel később, okkal volt ott az a feladat és okkal buktam meg. Nem minden munkakör való mindenkinek és nagyon helyes, hogy szűrnek rá.


Sztem engedd el, legyél önmagad, igyekezz nem stresszelni és akkor várhatóan jobb eredményed lesz. Az ilyen teszteken nem szeretik, ha valaki megjátsza magát és általában elég hosszúra is csinálják őket, hogy a többség ne tudja ezt megcsinálni.

jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10% megy át ezen a teszten elvileg.


Forrás: 3 nappal ezelőtti ATV-s riport (számodra az interjú 2. része a lényeg)


https://www.youtube.com/watch?v=cbFTbu1fg0A

jan. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A PÁV vizsgához hasonló. Arra is keress rá.

A légiforgalmi irányítóknál alkalmazott teszttel ellentétben a mozdonyvezetőst többször is megcsinálhatod, úgyhogy ha megbuksz, mehetsz újra.

jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nagyon kipihenten kell odamenni. Ne menj bele abba, hogy vérvételel egy napra írják a pszichot. Mindenre őszintén kell válaszolni, kiszúrják ha hazudsz.
jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3%
Szégyellje magát, gyerekek is lehetnek az oldalon!
jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit később válaszolok, bocsi. Kb. annyira lehet komoly, hogy az alkoholista, idegbeteg nem verszerinti unokatesomat elsőre felvették oda. Tehát átment rajta.:) az más kérdés, hogy kibukott és elszúrta a lehetőségét.
márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!