Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ez szerintem nem okés. Szerint...

Ez szerintem nem okés. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Május 8. Án lesz az ágazati alapvizsga és május 7. Én lesz tetoválásom és testnevelés lesz az egyik tantárgy amiből gyakorlatokat kell végrehajtani. Az iskola azt mondja ha nem tudok ott lenni, (friss sebbel nem hiszem hogy jó lenne tesizni) akkor évet kell hogy ismételjek. A törvényt olvasva 60 napig utána az iskolának KÖTELEZŐ biztosítania a pótvizsga lehetőségét. Teszem azt valakinek eltörik a keze/lába azért évismétlés? Vicc kategória. Nektek erről mi a véleményetek?
ápr. 10. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Azért a te eseted nem olyan, mint a törött végtagú esete... Simán tudnád úgy szervezni, hogy jelen tudj lenni, csak nem akarod, mert a tetkó fontosabb...


Az életben vannak döntések, amikért vállalni kell a felelősséget, mert igen, a tetteknek vannak következményeik.


Gondolom, nem ma tudtad meg a vizsga napját...

Biztos nyáron majd pont arra fogsz tanulni, mert ha az értékrendedben a tetkó ilyen elől kap helyet, akkor el tudom képzelni, mi lehet a nyári progid...

ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A tetkó tervezett, a lábtörés nem.

Én ebben nem látok semmi problémát.

ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudok olyat aki sérülés miatt nem tud majd részt venni mert annyira nem terhelheti és neki is azt mondják évismétlés
ápr. 10. 16:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ne mással, hanem magaddal foglalkozz, a te értékrendeddel, morális tartásoddal...

Felteszem, tudod, mi lenne a helyes cselekedet...

ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az a véleményem, hogy el kell dönteni, hogy a vizsga fontosabb, vagy a tetoválás. az egyik először egy év múlva ismételhető ezek szerint, a másik akár a rákövetkező héten is. gondolom fitneszedző vagy rendőr akarsz lenni, értem hogy egyikhez se kell sok ész, de talán ennyi még éppen akad.
ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen felelötlen, pofátlan, követelőző embert ritkán látni.
ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig teljesen okés, halaszd későbbre a tetoválást.


"Tudok olyat aki sérülés miatt nem tud majd részt venni mert annyira nem terhelheti és neki is azt mondják évismétlés"


Több információra lenne szükség az igazságtételhez, de itt már legalább felmerül a gyanú, hogy tényleg jogos lenne a pótvizsga igénye. Nem úgy, mint a te tetkód esetén, ahol vicc kategória az ötlet is. :D

ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jogos, nem azt mondom hogy adjanak potvizsga lehetoseget csak a dolog sulyat hogy pl valaki le van serulve es evismetles. Az enyem csak egy pelad volt h nekem is ezt mondtak
ápr. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!