Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jogosítvány szerzés közben ha...

Santinno kérdése:

Jogosítvány szerzés közben ha hibázik a tanuló, meg engedett hogy az oktató kiabál örjöng ? Szerintetek váltani kelene oktatót?

Figyelt kérdés
2022. febr. 9. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ne őrjöngjön, ha képtelen megtanítani a vezetést!
2022. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Válts, nem lehet így viselkedni egy oktatónak.
2022. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
Igen, mert a vezetés veszélyes üzem, és egy apró hiba is emberéletbe kerülhet. Felnőtt ember vagy, kezeld helyén a dolgot sértődés helyett: tanulj a hibából, hogy ne kövesd el újra. Menj lassabban, hogy megtanulj reagálni, ha elbaxtál valamit.
2022. febr. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Nemkellene kiabalnia. De eleg bena lehet a tanulo akkor.
2022. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Az első oktatóm a legelső órán kiabált velem, mert nem kezeltem jól a kuplungot.

Akkor ültem először a volán mögött, persze, hogy rosszul kezeltem.

Egyszerűen sok stressz érte a munka során, és oda voltak az idegei. Általában két tanuló ült az autóban, váltottunk egymást, és láttam, hogy nem csak velem bánik így.

Azokkal volt kedves, akik már kisgyerekként tanultak vezetni, csak épp a papír hiányzott még.


A vizsgán nem kiabált, de roppant feszült arca volt, én is feszült lettem tőle.

Persze megbuktam.


Egy ideig hagytam is az egészet.


Aztán a főiskolán egy kedves lány mondta, hogy a férje autós oktató. Tettem egy próbát, ő sokkal kedvesebb volt, úgy kezelt, mint a felsége barátnőjét, sosem emelte fel a hangját.


Átmentem.

Már majdnem 10 éves a jogsim.

Csak azt bánom, hogy nem váltottam oktatót hamarabb.

2022. febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Logika2015 válasza:
88%

Válts! Ha nincs türelme, ne oktasson!

Panaszt is tehetsz.

Fizetsz az oktatásért, nem keveset.

2022. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ember, lehet rossz napja, de teljesen felesleges magadban egy stresszt gerjesztened a vezetés irányába. Ha ez többször előfordult, vagy már úgy érzed, hogy egy alkalom után is kellően megijedtél tőle, akkor inkább válts. Valakinek nehezebben megy a vezetés, mint az átlagnak, valakinek jobban megy, de senki sem csinál mindent tökéletesen, épp az a lényege minden iskolának, hogy megtanítsa azt, amit az ember nem tud vagy még nem tökéletesen tud. Ha hagyod, hogy stresszelj az oktató miatt, nehezebben fog menni a vezetés, mert nem elég, hogy figyelned kell mindenre, még ő is feszültté tesz.
2022. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Válts!

Én sem bírom a túlzott szigorúságot.

Mikor a vezetést tanultam, örültem, hogy nem egy másik oktató céghez jelentkeztem. Azok hiába voltak eredményesebbek, kiabáltak a nebulókkal, ami engem roppant feszélyez.

2022. febr. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Hurtu válasza:
37%
Jogában áll kiborulni. Nagy rajta a felelősség, de az indulatain jobb ha uralkodik.
2022. febr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
84%
Igen,válts oktatót!Gondolj bele,hogy mit szóltál volna ha a matektanárod ordítva próbálja belédverni az anyagot...türelem kell az oktatáshoz,akinek nincs elég,ne tanítson...
2022. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!