Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tánclépéseket/táncokat ha...

Tánclépéseket/táncokat ha NEHEZEN tanul valaki (volt két pár hónapos tanfolyam), lehet még belőle (hosszú idővel!) középhaladó táncos? Nem verseny csak hobbysta. Báltermi táncokról van szó - nem a pörgős/látványos és nagyon bonyolult latin táncokról.

Figyelt kérdés

Nehezen tanul az illető úgy kb. mindnent - olvasott szöveget éppúgy, mint tánclépéseket, tánc közbeni karmozdulatokat, tartást, ritmust, és nem éppen a spontaneitásáról híres. "Jó" alapanyag...


De ha kitartó, és akár rettentő sok magán-leckét is vesz pluszban, lehet belőle évek alatt középhaladó (de nem versenyekre járó) hobby-táncos? Aki csak a táncért táncol. Bécsi keringőt, quickstep-et, és az argentin tangót varázslatosan szépnek, elbűvölőnek találom!


Mostanában regisztráltam, de néhány hozzászólás alatt felfedezni véltem néhány eléggé rosszindulatú kommentet, kérlek titeket az én esetemben hanyagoljátok ezen negatív, megbélyegző, és alaptalanul lekicsinylő válaszokat! Így sem nagyon merek kezdeményezni ezen irányba, hisz az a két rövid tanfolyam szinte semmi sem volt, ha nekem esnek egyesek, az nem fogja meghozni a kedvemet - sem a bátorságomat az újabb próbálkozásokhoz! Köszönöm, hogy megértettétek.



máj. 21. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehezen tudom elképzelni. Én könnyen tanultam táncolni, de úgy gondolom, nagyon messze lennék attól, hogy komolyabban foglalkozzam ezzel.

A gond ott van, hogy magabiztosan kellene tudni a lépéseket, hogy a következő szintet elérd, és úgy tűnik, nem tudsz egyedül tanulni.

máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Éppen emiatt írtam, hogy:


"Ha kitartó - és akár rettentő sok magánleckét is vesz pluszban -, akkor lehet belőle ÉVEK alatt középhaladó hobby-táncos?"


"Aki csak a táncért táncol."


Vagyis csupán táncol a hölgyekkel, nem érdekli semmilyen verseny. Magáért a táncért töltene el tanulással éveket.

máj. 21. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért táncolsz, mert szereted csinálni akkor nem értem a kérdés lényegét, hiszen ha így is örömet okoz, semmi nem tiltja, hogy csináld, de senki nem is tudja megjósolni, meddig jutsz vele.
máj. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Természetesen. Bármit elérhetsz amit csak akarsz ha teszel érte. Hajrá!
máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hármas: szeretném csinálni. Egy.


Kettő: kifejezetten azért emeltem ezt ki, hogy ne gondolja senki, hogy én versenytáncos ambíciókat dédelgetek, mert ez az én helyzetemben - magától értetődően - nem opció. És nem is vágyom rá. Ezért írtam, hogy magáért a táncért.

máj. 26. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!