Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A fogtechnikus mint szakma...

A fogtechnikus mint szakma mennyire keresett vajon ma magyarországon?

Figyelt kérdés

Gyeden vagyok itthon a kisfiammal és arra gondoltam,hogy elvégeznék egy olyan tanfolyamot ami esetleg több lehetőséget rejt magában.Mivel sima érettségim van,ezzel nem sokra megyek majd az elhelyezkedést illetően!

Ezért gondoltam,hogy kitanulnék egy szakmát és erre gondoltam,csak elég drága a tanfolyam nem tudom érdemes-e nekilátni!


2011. jan. 10. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy, és egy jól menő fogtechnikai laborban sikerül elhelyezkedned, akkor érdemes belevágni. Rettentő nagy precizitást, kézügyességet, és színlátást igénylő munka...és hosszú munkaidő. Van, hogy késő este is kell dolgozni, ha sürgős a munka.
2011. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon piacképes, de nem csak magyarországon, egész európában, svájc, németország, ausztria...ha tudsz mellé németül és gondolkodsz kinti munkában, aranybánya, de itthon is szépen meg lehet élni belőle. Nem olcsók a tanfolyamok és a labor létrehozása sem, de hosszú távon megéri. Fogorvosokat kell találni kuncsaftnak, az a lényeg. Jelenleg már felnőttképzésben, hétvégiben is tanulható, és persze nappaliban is, de érdemes a felnőttképzést választani, 17 hónap, három félév, és majdnem ugyanolyan magas a gyakorlati óraszám.
2011. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!