Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van valahol jó ECDL tanfolyam...

Foreva kérdése:

Van valahol jó ECDL tanfolyam Budán v. Budaörsön?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 16:20
 1/3 anonim válasza:

miért mi nem megy? ha akarod megtanítalak:D

annyira nem vészes.

2011. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudnom kellene némi excel-t meg adatbázis kezelést.
2011. febr. 12. 08:27
 3/3 anonim válasza:

hát az excel nagyon egyszerű. főbb függvényeket kell bemagolni. hangsúlyozom bemagolni! mert ha az a feladat, hogy fv-nyel keresd meg ezt vagy azt a cellát, akkor ne a fv-keresőből kelljen kikutatnod, hogy mit kell használnod.

az access semm nehéz. anno amikor én tanultam, csak átlátni nem tudtam az egészet.

sztem vegyél vmeik, könyvesboltban egy példatárat és gyakorolgass otthon. ha kérdésed van, írj nyugodtan e-mailt.

vagy ha illyéses vagy/voltál kérdezz meg egy infós tanárt, vagy menj a titkárságra és kérdezz rá ott. sztem ha nem is az Illyésben, de Börsön vhol kell lennie, vmien tanfolyamnak. De szerintem ha elég fegyelmezett vagy akkor erre sincs szükséged.

2011. febr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!