Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nyáron leszek 18éves és abba...

Nyáron leszek 18éves és abba szeretném hagyni az iskolát, és elmenni fizetős tanfolyamra. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
túl nehéz nekem ez az iskola ahova járok.Nyáron leszek 18 éves,de még van egy évem a suliból. Ha kijelentkezek az iskolából akkor el lehet menni tanfolyamra? Azt halottam hogy a fizetősnél nem kell hogy támogassa a munkaügy,és nem kell munkaügyi viszonynak eltelnie.
2011. dec. 5. 08:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Nem kell a munkaügy támogatása.Az kell,hogy legyen aki fizeti a tanfolyamod, és meglegyen a tanfolyamhoz szükséges végzettséged,mert minden tanfolyamnál van egy alapkövetelmény-8általános vagy érettségi.

De hogy állsz a suliban?ha eddig kihúztad azt az egy évet már nem tudod végigcsinálni,hiszen szinte mindegy milyen eredménnyel,de meg lenne e bizid.Azt utána senki nem kérdezi,hányasra érettségiztél, de azt mondhatod egy állásinterjún hogy van középfokú végzettséged vagy érettségid, és már jobban hangzik, mint a 8általános!

2011. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

én is ezt akartam mint te.sőt bele is vágtam:)

most levelezőn érettségizem.:D

2011. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Sajnos úgy adódtak a dolgok hogy jártam egy igen csak könnyű suliba,de át kellett jönnöm egy gimnáziumba,és nem fogok tudni leérettségizni mert nekem nehéz :S És nem szeretnék össze vissza bukdácsolni.


2.válaszoló:

-És neked könnyen belementek a szüleid hogy abba hagyd az iskolát?Nekem nem nézik jó szemmel de bele fognak menni.:)És nem volt ciki kiíratkozni a suliból? hogy te abba hagyod a sulit?

2011. dec. 5. 21:50
 4/30 A kérdező kommentje:
Jah és elsősorban az osztálytársaim miatt szeretném abbahagyni a sulit........ :(.................
2011. dec. 5. 21:51
 5/30 anonim ***** válasza:

én nem iratkoztam ki mert kirúgtak.(egyszerűen nem jártam be)

de az érettségi akkor is kell.

2011. dec. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Jah értem :)És még azt szeretném kérdezni ha valaki tudja hogy, egy évben hány tanfolyamot lehet lerakni? Mármint elkezdek eggyet, befejetem utána egyből mehetek is másikra?
2011. dec. 7. 08:59
 7/30 anonim ***** válasza:
amennyit akarsz annyit végzel el.
2011. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
de inkább megérné elvégezni 1-2 piacképes szakmát nem valami pár hónapos vackokat.
2011. dec. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de az osztálytársaim miatt el kell mennem ebből az iskolából..mivel arra az egy évre nem vennének át máshova.. így abba hagyom..:(
2011. dec. 7. 12:00
 10/30 anonim ***** válasza:
fejezd be estin.
2011. dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!