Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire nehéz egy mérnöki...

Mennyire nehéz egy mérnöki egyetemen a mechatronikai vagy a villamosmérnöki szak?

Figyelt kérdés

ha ti is ilyen hallgatók,tanárok vagytok,voltatok akkor írjátok le a személyes tapsztalaitokat.mire kell odafigyelni főleg középiskolában,miket tanultok ott, mennyire nehéz, mennyit kell tanulni stb.

remélem minél többen írtok,nagyon kíváncsi vagyok rá:)


2011. dec. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, melyik intézményben. Pl A Műegyetemen kegyetlen nehéz, viszont Debrecenben akkor is megkpaod a diplomát, ha nem akarod. (:

Mindenképp feküdj neki a mateknak és a fizikának, nagoyn fontos!!!

2011. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pl Pannon Egyetem,Óbudai Egyetem,Szent István E.,NYME-n is látom van stb..
2011. dec. 14. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
BME, SZE és nagyon max Óbudain kívül a többi selejt.
2011. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
és a SZE a győri Széchenyit takarja
2011. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vadmeggy ***** válasza:
62%

Én a bme villanykarára járok és nagy szopóroller ez a hely. Matek fizika emelt szinten jól jön, bár én 2 középpel jutottam be, alapszintű c programozás elengedhetetlen, mert kegyetlenül megszopatnak programozásból.


Nehéz az egyetem, de nem teljesíthetetlen. Én 2-3 asokkal bukdácsolok, zhk előtt tanulni kell pár órát, vizsgák előtt 2-3 napot, de ha bejársz a gyakorlatokra és a fontosabb előadásokra, akkor nagy baj nem lehet!

2011. dec. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a gond h nekem nincs infom,és programozó tudásom egyenlő a nullával,szal ez egy kicsit gázos
2011. dec. 17. 11:36
 7/7 Vadmeggy ***** válasza:
85%

Nekem is 0 volt. Meg is húztak első félévben. Csak a progom nem lett meg. Kereszten fel sem vettem, mert hülye voltam és most 3ik félévben sikerült megcsinálnom különtanár segítségével.

Ha valaki segít, vagy különtanárral tanulsz, akkor simán meglehet csinálni. Egy nagyházi van, ami rettenetesen nehéz. Ezen szórják az embereket. A zh is nehéz, de azt meg lehet elsőre is csinálni.

2011. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!