Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kémia és biológia emelt...

Kémia és biológia emelt szintű érettségi előkészítőre a SOTE-n vagy az ELTE-n érdemesebb járni?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék mindkét tantárgyból emelt szintű érettségit tenni, de nem tudom, melyik iskola előkészítője lenne jobb. Vélemények?
2012. febr. 13. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem SOTE.
2012. febr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szerintem leginkább oda, ahova felvételizni szeretnél.

nyilván az orvosin kicsit más szemszögből tárgyalják a középiskolás biosz-kémiát is, hiszen a felkészítő célja nem csak az, hogy az emelt érettségit le tudd tenni, hanem az is, hogy könnyebben vedd az első akadályokat az egyetemeden.

nem mellesleg az adott egyetem oktatói tartják az előkészítőket, így ártani nem árthat, ha megismered a majdani egyetemi tanáraidat...

2012. júl. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!