Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vadgazda mérnöki szak elvégzés...

Vadgazda mérnöki szak elvégzése közben/után válhatok hivatásos vadásszá? Foglalkozik azzal a vadgazda mérnök is? Ugye terepmunkát is végeznek, nem papírokkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Amit olvastam róla, az alapján aktívan részt vesznek a vadgazdálkodási folyamatokban, de nem vagyok biztos benne, ezért kérdezem. Vadász lehet akárkiből, aki leteszi a vizsgát? Vagy tovább kell tanulni?

2012. jún. 14. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetsz hivatásos vadász, vadőr, stb. Az oktatás folyamán vannak terepgyakorlatok, illetve kötelező még a diploma előtt 2x2 hetes nyári, és egy féléves mérnöki gyakorlatot is elvégezni ami nem papírozgatással telik :)
2012. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Helyes! Szeretnék terepmunkát végezni, nem szék mögött ücsörögni.

Kösz a választ!

2012. aug. 7. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a kötelező gyakorlat a SZIE vadgazda szakán van. Nem tudom a többi egyetemen van-e ilyen.
2012. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!