Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az elsősegély vizsga mennyire...

Az elsősegély vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
A jogsi miatt elsősegélyvizsgára készülök és az érdekelne, hogy hol a legkönnyebb, hol nem vizsgáztatnak olyan szigorúan? És, ha valaki egy telefonszámot is tudna adni ahol tudok jelentkezni vizsgázni azt megköszönném! Előre is köszi!

2012. júl. 31. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Jászberényben vizsgáztam és kb. annyi volt, hogy húztam egy tételt amin le volt írva egy baleset és el kellett mondani, hogy hogyan látom el a sérültet.
2012. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
meg lehet azért bukni, de félni nem kell tőle. ha ott voltál az órákon (vagy tanfolyam v nem tudom h hívják ezeket) és elolvastad az anyagot egyszer-kétszer, akkor sima ügy.
2012. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és telefonszámot nem tudtok, amin tudok időpontot kérni vizsgázni?
2012. aug. 1. 12:47
 4/7 anonim ***** válasza:

most adjunk neked pl. szombathelyi telefonszámot? :D

ha voltál az oktatáson, ott automatikusan beirattak téged vizsgázni

2012. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó igaz nem írtam települést :D Budapesti kéne és nem voltam tanfolyamon, tehát nem írattak be sehova :)
2012. aug. 1. 18:00
 6/7 anonim válasza:

Szia.Sajnos telefonszámot nem tudok adni, viszont az neten biztos hogy fent van. Én ma vizsgáztam Budapesten a XIII. kerületben. Váci út 67.


Nagyon könnyű volt a vizsga, a vizsgabiztos nagyon normális volt.Az ár szerintem mindenhol ugyan annyi. Sok sikert!

2012. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor lehet én is oda fogok menni :) A telefonszám közben meg meglett :)
2012. aug. 3. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!