Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi az az agykontroll bizé...

Mi az az agykontroll bizé tanfolyam? :D Illetve van e rá magyarázat.

Figyelt kérdés

Hallottam/olvastam erről a tanfolyamról, érdekelne, hogy tud e valaki bármi logikus magyarázatot erre, vagy ha elmegyek egy ilyen tanfolyamra akkor már nyugodtan beállhatok szellemirtónak meg helyettes vámpírnak is? azaz elég szkeptikus vagyok az ilyesmikben, és nemhiszem, hogy bárki is megtudna győzni, de azért aki volt már olyanon, megoszthatná velünk a tapasztalatait

köszönöm


2009. júl. 25. 10:40
 1/5 anonim válasza:
20%
Ha szkeptikus vagy és nem hiszed bárki meggyőzhet akkor minek várod ezt itt bárkitől is? Szerintem már most mehetsz szellemírtónak, vagy szívj egy kis vért ha az jobban tetszik.
2009. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
személy szerint én nem tartom jónak, nagyjából annyit teszel, h "stimulálod", befolyásolod emberi erővel az agyadat...
2009. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
előző vagyok... szóval vannak erre ilyen "gyakorlatok", de egyáltalán nem javaslom neked, ugyanis nem veszélytelen... :s
2009. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előző válaszolóval, nem egészen erről van szó! Szerintem az a legjobb, ha utánaolvasol, vagy kipróbálod.

[link]

Veszélyesnek pedig egyáltalán nem mondanám, nem is értem, hogy lehetne az?

2009. júl. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Baromság az egész.
2009. aug. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!