Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyógyszertári asszisztens?...

Gyógyszertári asszisztens? Infot szeretnék!

Figyelt kérdés

Annyira szeretném elvégezni ezt a képzést, illetve utána a Gyógyszerkiadó szakasszisztensit is. Annyira vegyes véleményeket kaptam eddig, van aki szerint nehéz, van aki szerint nem. Van aki szerint el lehet vele helyezkedni, van aki szerint nem. Írna róla, akinek bármilyen ifoja van?

Ja és ezt a 2 képzést 1,5 alatt, tanfolyami keretek között fogom tanulni, sajnos nem tudom megtenni, hogy beülök az iskola padba, mert gyesen vagyok. Mindenki leszólja ezeket a tanfolyamokat, pedig, ha bele gondoltok, az ára (senkinek sem tetszik hogy ennyibe kerül,de!) szóval nem "megvesszük" a képesítést, hanem ugyan úgy megtanuljuk, hisz a végén a vizsga, és a bizonyítvány ugyan az. Sajnos nekem nincs más lehetőségem tanulni, bár vissza ülhetnék az iskola padba, úgyhogy kérlek ne kioktató és leszóló véleményeket írjatok, abból van bőven elég. Hasznos, segítő vélemények érdekelnek!


2012. okt. 20. 13:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyum 40 éve ebben dolgozik, egy darabig csak asszisztens volt, aztán rájött hogy meg tudja tanulni a szakasszisztensit + ezzel a fizuja is nő.


Én bejártam hozzá a patikába egy darabig, és mindig változtak az arcok, szóval el lehet vele helyezkedni. Tanulni meg mindenhol kell. Ő is vágja jó pár 100 gyógyszer nevét meg a hatását.

2012. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!