Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyógyszertári asszisztens...

Gyógyszertári asszisztens lehetek, ha csak egy sima asszisztensi OKJ-s képzést végeztem el?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok, hogyha elvégzem az asszisztensi képzést, akkkor elhelyezkedhetek-e vele gyógyszertárban?

2012. júl. 1. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha alkalmasnak talál a gyógyszerész akkor igen.
2012. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi most olvastam el még egyszer a kérdést. Csak és kizárólag akkor mehetsz oda, ha gyógyszertári asszisztens képzést végeztél el. Ott a gyógyszerkészítésben is segíteni kell, nem csak eladni. Ráadásul a betegeknek segíteni kell tudni, gondolj bele a gyógyszerész 5 év egyetem után és 5 év gyakorlat után vezethet patikát, nagy a felelősség, még az asszisztensnek is.
2012. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez megerősített engem is, én is ezt gondoltam. Az egyik olyan oktatási intézményben, ahol ezt szerettem volna tanulni, éppen nem indítottak gyógyszerészeti asszisztensi csak asszisztensi képzést, és az ott lévő illetékes hölgy arról akart engem meggyőzni, hogy nyugodtan végezzem el a sima asszisztensi szakot, mert azzal gyógyszertárakban is elhelyezkedhetek. Na ez tényleg nagy kamu volt!
2012. júl. 2. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz vele elhelyezkedni.Én már csak tudom.

15 év tapasztalattal se tudtam új munkahelyet találni.

2012. júl. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!