Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha beiratkoztam a Perfektnél...

Ha beiratkoztam a Perfektnél egy képzésre, de azon soha nem jelentem meg, s a számlákat sem fizettem ki, hisz nem jártam, akkor mit tehetnek velem? Behajtják a ki nem fizetett tandíjat, vagy csak letiltanak a vizsgákról?

Figyelt kérdés

Konkrétan tavaj ellopták a tárcámat az irataimmal, ezzel egy bankba nyitottak egy számlát-de erről katam értesítést, így gyorsa tudtam intézkedni. Most jelentkeztek a Perfekttől, hogy beiratkoztam egy képzésre, de én azon soha nem voltam.

Mit lehet tenni?


2009. okt. 23. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fognak beperelni. Ha bűncselekmény történt, arról van rendőrségi jegyzőkönyved, tehát te nem vagy felelős azért, amit a nevedben más csinált. De fura gusztusa van annak, aki más néven végez el egy tanfolyamot!
2009. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez elég hihetetlen történet. Bejelentetted a lopást? Kértél új papírokat legalább? Mert ha nem, mivel bizonyítod, hogy nem te voltál, hanem elloptad? Az őszinte tekinteteddel? Amúgy szerintem valahogy a Perfekt is befogja hajtani a pénzét. De ez csak az én véleményem.
2009. okt. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!