Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mesharray tanfolyamról tapaszt...

Mesharray tanfolyamról tapasztalatok? Valóban ad használható tudást?

Figyelt kérdés

Én Mayázni szeretnék, de valaki azt mondta, hogy ugyanazokat a tutorial DVD-ket veszik végig, amiket én is letölthetek *khm* torrentről...


A koncepciórajzolás is érdekel, nyilván rajzolni nem ott fognak megtanítani, de fejlődhet-e a tudásom jelentősen? megéri-e kifizetni azt a 600k-t?



2014. jan. 29. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Egy egyenes őszinte válasz engem is érdekelne, mert gondolkodom a dolgon, de nem kevés pénzről beszélünk, és meg kéne hogy érje. Szóval csatlakozom a kérdezőhöz :)
2014. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Csoportban egy tanárral sokkal jobban ellenőrizve van, hogy jó-e, amit csinálsz, van kitől kérdezni + egy motiváció is, ha befizeted és végig csinálod, és az Autodesktől egy oklevél nem néz ki rosszul egy portfólióban. Az első kérdésre válaszolva pedig: mindenhol ugyanazon a témákon mennek végig, de nagy külömbség van tanár, és tanár között! :)
2015. aug. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!