Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sikertelen továbbtanulás után...

Sikertelen továbbtanulás után szakmunka. Hogy is van ez? (lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy elgondolkodtam azon,hogy mi lenne nem sikerülne bekerülnöm a felsőoktatásba. Most Gimnáziumban tanulok,szóval lesz egy érettségim,de ugye az önmagában édes kevés,és az érdekelne,hogy ezek után milyen lehetőségeim vannak,mivel az újraérettségizésig kell valamit csinálni! Szóval arra gondoltam,hogy tanulok egy szakmát,és ehhez az alábbi kérdéseim lennének:

-Mennyi ideig fog tartani ? tudtommal 2-3 év úgy hogy minden nap bekel mennem,de akkor már ugye nem heti 7,hanem jóval kevesebb órám lesz

-Léteznek gyorsított tanfolyamok,ahol kevesebb idő alatt is lelehet tenni ?

-az előző kettő közül csak a második fizetős ?

-az OKJ képzésekről már hallottam de nem sokat tudok róluk.Ezek általában menni ideig tartanak ?


Ez idő érdekel a legjobban,ja és ha lehet mindenképpen továbbszeretnék tanulni de azért a felkészülés mellett valamilyen szakmát is elszeretnék végezni :)



2014. szept. 30. 15:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!