Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A lenti szöveg a 2015-ös...

A lenti szöveg a 2015-ös központi magyar felvételiből van, de jónéhányan vitatják ezt a kézjeles feladatot. MIT JELENT AZ, HOGY A FEJÜNK FÖLÖTT FÖNTVAN A KÉT KEZÜNK ÉS "O" BETŰT FORMÁLUNK ÚGY, HOGY ÖSSZEKULCSOLJUK A KÉT KEZÜNKET?!

Figyelt kérdés

A búvártanfolyamon

megtanítják a huszonöt legfontosabb kézjelet. Például, ha minden rendben van,

o betűt formálunk az ujjunkkal. Ha messze van a hajó vagy a part, a testünkkel is mutathatjuk

az o betűt: két karunkat a fejünk fölött összekulcsoljuk.


2015. jan. 17. 18:45
 1/2 anonim válasza:
Ugyanúgy azt jelenti, hogy minden rendben van
2015. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnos én ezt elrontottam, de most már értem.

Ugye az volt, hogyha az ujjunkkal "o" betűt formálunk, akkor az azt jelenti, hogy minden oké, DE ha messze van a part, a hajó (ezáltal nem látnák az ujjunkat) a testünkkel is mutathatjuk. (ami szintén azt jelenti, hogy minden oké)

2015. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!