Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Informatika OKJ? Érdemes?...

Informatika OKJ? Érdemes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy érettségi után melyik irányt válasszam. Jelenleg gimnáziumban tanulok, érdekel az informatika. OKJ képzésre gondoltam, de nem tudom melyik irány a legkeresettebb a munkaerő piacon? A fizetés is érdekelni kb. milyen intervallumban fizetnek egy keresett munkát. Mit ajánlotok? Esetleg OKJ-n kívül más irány? Köszönöm előre is!

2015. okt. 18. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Informatika OKJ? Elég tág a fogalom, mert sok részegysége van.

Van ami jól keres van ami nem.

Ha programozásról van szó, ott legjobban a tapasztalat/tudás számít. Az a pálya ahol papírok nélkül is lehet érvényesülni. (Persze multiknál manapság már kell a papír)

Rendszergazdából már dunát lehetne rekeszteni.

Egyetem egy jó kiugró lehetőség.

2015. okt. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szóval, nem ajánlott az OKJ, inkább egyetem? És azon belül milyen szak az, amivel el lehet helyezkedni a programozáson kívül? Pl. MS Office használat vagy weblap készítés. Ez a téma érdekel. De ezeknek mi a neve?
2015. okt. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!