Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Magister Universitas biológi...

A Magister Universitas biológia és kémia érettségi felkészítőjéről milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Pozitív/negatív véleményre egyaránt kíváncsi vagyok.

2015. dec. 8. 09:38
 1/3 Be.dó válasza:
100%

Én odajártam tavaly, Budapesten emelt biológiára és kémiára. Mivel elég rossz gimnáziumba jártam, de jó tanuló voltam és mertem nagyot álmodni, reménykedtem, hogy ez segít, DE ha az alapok nem állnak stabilan, akkor nem épp jó ötlet. Ha leosztod nagyon kedvező az ára, de érdemesebb magántanárhoz menni, ha nem vagy biztos benne.

Rendesek voltak a tanárok, de a kémia tanár nem volt túl empatikus. Kemények voltak az órák, csak számoltunk és alig követhető volt számomra. Persze aki már benne volt, annak nagyon jól ment. A biológia tényleg kis csoportban volt, kellemesen teltek az órák és sokat tanultam. Ismerősöm történelemre járt oda és ott is nagyon rendesek voltak vele, sok plusz információt, érdekességet küldtek neki e-mailen, élvezte. Remélem segítettem valamennyit.

2015. dec. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam oda pár éve, matematikára és kémiára, semmi rosszat nem tudok elmondani róla. Persze ez leginkább tanárfüggő, meg hát nem csak 1 városban van felkészítőjük, de én mindenképpen ajánlom!
2016. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
50%
Be.dó válaszára reagálva : én is jártam oda kémiára és szerintem nagyon jó volt a Tanárnő (nem tudom, hogy lehet-e nevet írni? A Tanárnő a H.K. - csak hozzá szabad menni, mert a többi állítólag nem túl jó. Én szerencsés voltam, mert hallottam róla tavaly érettségizőktől és már a beiratkozáskor Őt kértem)Igaz, kemények voltak az órák tényleg és nagyon feküdt neki a számításos kémia (én pl. sokat fejlődtem és 82% emeltet írtam, most szóbeliztem, remélem meglesz alulról a 90%), de sokan voltak olyanok, akik nulla tudással érkeztek és azt hitték, hogy pár hónap alatt fel lehet így készülni.Először keressük magunkban a hibát, a tanár jó volt!
2016. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!