Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan kerülhetek be az Audiba?

Hogyan kerülhetek be az Audiba?

Figyelt kérdés
31éves nő vagyok. Jelenleg is targoncavezető vagyok az Audi logisztikai cégénél. Kérdés: van-e lehetőség munka mellett átképzésre, vagy valamilyen tanfolyam elvégzésére, hogy Audis dolgozó válhasson belőlem? Az Audi bővül, most is folynak a munkálatok, jön a Q3-as gyártása is ide, új csarnok épül, 2018-ban indul. Megoldható szerintetek, hogy ott kezdhessek? Segítsetek hová forduljak, mit végezzek? Fizetős, államilag támogatott, esetleg maga az Audi finanszírozza? Bármilyen megoldás érdekel. Érettségim van, szakmám nem idevág. Köszönöm
2016. jan. 21. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Az eszem megvan hozzá, a logikám jó, a számokkal jól bánok. Esetleg komolyabb dolog is érdekelne, nem csak a sori munka. Egyedül a nyelvvel vannak nehézségeim. Problémamegoldó képességem és terhelhetőségem nagy, elég fiús beállítottságú vagyok. Erőnlétem tökéletes.
2016. jan. 21. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Kinyitod az ajtaját és beleülsz.
2016. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ésik Árpád ***** válasza:

Sajnos a gyártósori munkához is szükséges a középfokú szakképesítés, autószereló, mehactronika, elektronika ez változó a területektől függően, de szoktam kiképezni maguknak diákot. Közép és felső vezetőknek sajnos szükséges a felsőoktatási szakképzésben, alap vagy mesterképzésben szerzett műszaki oklevél (pl.: gépészmérnök), illetve német vagy angol nyelvtudás.


Bővebben Audi Adventure gyakornoki program:

[link]



Sok sikert!

2016. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!