Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mely országokban keresett a...

Mely országokban keresett a segédkönyvtáros képzés?

Figyelt kérdés

Mivel szeretnék egy értelmes képzést találni, melyben kedvemet is lelem, elkezdtem nézelődni a felnőttképzések között. Találtam is egy iskolát, ami több, különböző tanfolyamot is indít. Ezek közül az egyik a segédkönyvtáros. Amiért megtetszett azaz, mert szeretem a könyvtárakat, a másik, mert az oldal állítása szerint, ez egy nemzetközileg keresett szakma (több más képzésük is van, és csak néhánynál írja ki).

Viszont kétségeim vannak, elnézve az emberek olvasási szokásait, és azt, mennyire kezd háttérbe szorulni az írott sajtó is. Valóban akkora igény lenne rá? Ha igen, mely országokban van igény rá? Annyira, hogy esélyem is legyen elhelyezkedni? Milyen nyelvismeret szükséges hozzá (ha Mo. nincs benne a listában)? Van valakinek értékes tapasztalata, vagy legalább hallomása? Elégé tanácstalan vagyok.



2016. febr. 28. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol van képzés ?
2019. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sulis rendszerű

nincs ?

2019. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!